PolskaBieda.com
baner polskabieda.com kalkulator firmy polskabieda.com
Co nowego..     Informacje     Linki     Humor     Kontakt     MĂłj sukces     listy od..

Poniżej kilka listów które orzymałem od czytelników

(W ogóle to otrzymałem kilka tysięcy listów.)
Prowadzę firmę. Nasze "Państwo" to zwrócona przeciwko na machina permanentnej zagłady. Wpajają nam, że niepłacenie pełnej kwoty od ich dochodu to złodziejstwo. Wypłacam moim pracownikom pełnie z podatkami które oddałbym państwu - WOLĘ IM ODDAĆ TO NA CO ZAPRACOWALI - lepiej wiedzą na co mają wydać SWOJE pieniądze. Polecam im odkładanie w funduszach. 200PLN na miesiąc i mają wiącej emerytury niż z ZUS. Pozdrawiam
już kiedyś trafilem na tę stronę, a dziś znowu i to niestety, nie żart, rozpłakałem się patrząc na porównanie ewidencji księgowej w UK i w Polsce. A chwilę wcześniej wypełniałem VAT7 za kolejny miesięc i nadziwić się nie mogę jak bardzo można skomplikować każdy dokument.
Drogi Autorze, Chciałem pogratulować dobrej roboty - strona znacznie poszerzyła świadomość mnie i moim znajomym - obnażając niekompetencję naszych rządzących w niezaprzeczalny sposób. Dziękuję! Będę rozpowszechniał dalej ile wlezie. Pozdrawiam serdecznie,
jestem Pod wrazeniem pana strony, jestem w Uk od 9 lat i widze zasadnicza roznice bo prowadze dzialalnosc gospodarcza tutaj.Prawda jest okrutna. Pozdrawiam.
Prowadzę firmę 27 lat. Jak zobaczyłem te porównania to mało zawału nie dostałem bo nie myslałem ze aż tak nas dymaja. Pomimo skoku ciśnienia i uszczerbku na zdrowiu jakiego doznałaem po przeczytaniu, dziękuję za te informacje.
PRYWACIARZ
Hej,
dzieki za podjecie ważnego tematu!
Pozdrawiam!
Witam Dziękuję za interesujace i druzgocace statystyki. Nie sądzisz, że przydały by się przyciski do "lajkowania" dla lepszego rozpowszechniania? G+, FB, inne Pozdrawiam
Witam
Gratuluje tego pomysłu i dziękuję.Wspaniały gest dla Polaków.Jestem pod wrażeniem i wyrazy szacunku.Wspaniałe materiały.
Dziekuje.
Pozdrawiam wielka rzecz.
Sławomir
Ma Pan jakis pomysł, jak zmienic obecna sytuację?
Jaki będzie kolejny krok, jeżli już uda się "obudzic" tę swiadomosc w Polsce?
Pozdrawiam serdecznie,
Przyszły (niedoszły?) freelancer

Brawo Ten Pan!.. Pan Autor oczywiscie.
Tylko nazwa Domeny mi sie nie podoba, bo trzeba sie skupiac na rozwiazaniach, aby sie pojawiły.
Podobno to na czym sie skupiamy rozwija sie. Jak można nazwać domene aby kierowała uwagę na naprawę sytuacji?
Pozdrawiam Serdecznie
Chomik
Witam serdecznie.
Prowadzisz bardzo pożyteczna stronę. Jako relatywnie młody człowiek myslę o założeniu własnej działalnosci gospodarczej, gdyż "po co dorabiać innych". Przyznam się, że nie widziałem, że podatek płaci się od całego towaru jaki się sprzedało i posiada na koniec roku w magazynie (pewnie dlatego na koniec roku sa wietrzenia magazynów). Pozdrawiam i czekam na kolejne publikacje.
Witaj. Mieszkam w Anglii
Znajomi rozmawiali żeby wrócić do kraju i założyć firmę ale pokazałem im twoja stonę to zaraz im przeszło.
Swietna robota, trzeba tylko bardziej rozreklamować tę stronę.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Absolwent Politechniki ślaskiej